LKTS już trzeci w tabeli

tenisistki stołowe z Lubonia

To był bardzo udany weekend dla występujących w I-ligowych rozgrywkach tenisistek stołowych LKTS Luveny Luboń. Ekipa z powiatu poznańskiego odniosła bowiem dwa wyjazdowe zwycięstwa w konfrontacjach z drużynami z Białegostoku. – W sobotę dziewczyny pokonały 9:1 AZS, a w niedzielę ograły 6:4 Dojlidy. Te zwycięstwa pozwoliły nam awansować na trzecie miejsce w tabeli – opisuje trener Piotr Ciszak na klubowej stronie LKTS Luveny.

W obu meczach w Białymstoku punktowały wszystkie zawodniczki. Najskuteczniejsze w tych spotkaniach były Paulina Nowacka i Anita Chudy, które zapisały na swoim koncie po 4,5 pkt. Bardzo dobrze zaprezentowały się również Wiktoria Serafin, która zdobyła 3,5 pkt. oraz Aleksandra Leśnicka z 2,5 pkt. na koncie. Najbliższy mecz o I-ligowe punkty zawodniczki LKTS Luveny zagrają w sobotę, 12 marca. Wtedy to we własnej sali podejmować będą UKS Chrobry Międzyzdroje.

tenisistki stołowe z Luboniatenisistki stołowe z Lubonia

Opublikowano: 14 lutego 2022