Magia Świąt w Deli Parku

świąteczna kraina w deli parku

W niedzielę, 26 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Świątecznej Krainy w Deli Parku. Gości powitał Święty Mikołaj wraz ze swoim orszakiem, w skład którego wchodzili: żona Mikołaja, Królowa Śniegu i zastęp elfów. Zwyczajowo dla zwiedzających przygotowano szereg dodatkowych atrakcji. W domu św. Mikołaja dzieci mogły napisać, bądź narysować list i wysłać go specjalną Pocztą Świętego Mikołaja. Była to także wyjątkowa okazja dla najmłodszych, aby z nim porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, obejrzeć sanie, a także wpisać się do Księgi Grzecznych Dzieci.

W warsztacie elfów dzieci wspólnie przygotowywały oryginalne ozdoby świąteczne, wypiekały pierniczki na choinkę oraz brały udział w interaktywnym przedstawieniu świątecznym. Równie interesującą atrakcją był wielowymiarowy pokaz laserowy z elementami pirotechnicznymi oraz pokaz ognia. Jak co roku o tej porze roku, Deli Park rozświetlony został milionami lampek oraz wieloma przestrzennymi iluminacjami świetlnymi, podkreślającymi zimową scenerią. Nie zabrakło także zagrody z żywymi zwierzętami oraz Snowtubingu, czyli zjazdu na pontonach. Na zmarzniętych natomiast czekał grzaniec lub herbata.

Autor: Weronika Golińska

Opublikowano: 27 listopada 2023