Medale badmintonistów
W Zielonce, w powiecie wołomińskim, odbył się ogólnopolski turnieju badmintona młodzików młodszych. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się zawodnicy z powiatu poznańskiego. Drużyna, w której grali młodzi badmintoniści z Puszczykowa, Tarnowa Podgórnego i Kleszczewa, zdobyła trzy medale. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęła Maja Kurasiak, która wygrała w singlu oraz deblu. W tej drugiej konkurencji wystąpiła razem z Zuzanną Nowakowską. Trzecie miejsce w grze podwójnej chłopców zdobyli także Marek Wójcik oraz Antek Iwina.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 13 listopada 2018
Opublikowano: 13 listopada 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów








