Medale juniorów na kręgielni
– Po raz pierwszy w historii klubu kręglarskiego OSiR Vector zawodnicy grający w kategorii junior młodszy zdobyli medale mistrzostw Polski – informuje strona gminy Tarnowo Podgórne. Zawody rozegrano w Tucholi. Srebrny medal w konkurencji drużynowej zdobyli: Tomasz Byliński, Łukasz Kasprzak, Jędrzej Dmowski i Jakub Cwojdziński. Dwaj ostatni sięgnęli również po brąz w parach. Dodatkowo Jakub Cwojdziński wywalczył jeszcze srebro i brąz, pierwszy krążek w klasyfikacji indywidualnej, a drugi w sprintach. W klasyfikacji drużynowej ekipa OSiR Vector Tarnowo Podgórne została sklasyfikowana na piątej pozycji. Start w tych zawodach był dla zawodników ostatnim etapem selekcji przed mistrzostwami świata juniorów w Rumunii.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 11 kwietnia 2018
Opublikowano: 11 kwietnia 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


