Mistrz cały czas za mocny

hokeistki swarka

Debiutujące na boiskach ekstraklasy hokeistki na trawie UKS SP5 Swarka Swarzędz, cały czas nie mogą znaleźć sposobu na Start Brzeziny. Mistrzynie Polski w pierwszym spotkaniu tych drużyn pokonały ekipę z powiatu poznańskiego 2:0. W rewanżu, który odbył się w Poznaniu, także były lepsze, ogrywając beniaminka ze Swarzędza 3:0.

– Mimo bardzo dobrej gry i stwarzaniu sobie wielu sytuacji pod bramką przeciwnika nie udało nam się trafić do bramki. Brakuje nam jeszcze doświadczenia na tym poziomie rozgrywek, ale na pewno te braki nadrobimy. Mamy młody i dobrze zapowiadający się zespół, który ma wielkie serce do gry – relacjonuje klubowa strona Swarka. Zespół ze Swarzędza, który obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, kolejny mecz rozegra 16 października z AZS Politechniką Poznańską.

hokeistki swarkafot. Swarek Swarzędz Facebook

Opublikowano: 3 października 2022