MenuMenu główne
Powiat PoznańskiZapowiedzi

Motocykle i rock

plakat

Dźwięk dobrze wyregulowanego silnika motocyklowego jest jak klasyczny rockowy riff. Zagrany w A-dur czy D-dur zawsze będzie obietnicą podróży tej prawdziwej, gdzieś hen przed siebie, albo tej muzycznej – głośnej, a jednak kojącej. Mimo, że rockowe granie na dobre zagościło już nie tylko na wielkich stadionach i w renomowanych salach koncertowych, to zawsze będzie wracać do korzeni i amerykańskich highway’ów, dróg prostych po horyzont i przydrożnych barów, gdzie piwo nalewa sam diabeł. „Metal” to w końcu metal – równie mocny w strunie gitary basowej czy jak w motocyklowym kole. Jak to brzmi na żywo?

Przekonajcie się sami w niedzielę, 21 lipca. Właśnie wtedy o godz. 15.00 na placu animacji Dworu Skrzynki rozpocznie się gitarowe elektryczne granie – czyli motocyklowe popołudnie w Skrzynkach! Dla wszystkich fanów dwóch kółek (ale nie tylko) zagra Black Night. Od kilkunastu lat zespół gra instrumentalną muzykę rock & rollową. Wykonują własne, instrumentalne aranżacje utworów innych wykonawców. Szczególnie inspirują ich dźwięki zespołów The Shadows i The Ventures.  Na swoim koncie mają wiele występów. Grywali jako suport Kasy Chorych oraz brali udział w koncercie wzorowanym na znanej w latach sześćdziesiątych audycji radiowej „Randez-Vous o 6:10” nadawanej w Radiu Wolna Europa, a także występowali przy okazji Finału WOŚP.

W Skrzynkach wystąpią w składzie: Jarosław Kowala – gitara, Mariusz Pawlaczyk – gitara, Zenon Strzałkowski – bas oraz Andrzej Forysiak – perkusja. Wsiadajcie więc na swoje lśniące motory …i ruszajcie do Skrzynek, gdzie czeka dobre jedzenie (grill, kraftowe i bezalkoholowe piwo ze Szreniawy oraz pyszne menu w restauracji Dworu Skrzynki) no i oczywiście dobry, stary rock! Wstęp wolny! Zapraszamy. Więcej o propozycjach przygotowanych na lato 2024 na stronie www.dworskrzynki.pl

Przygotował: Instytut Skrzynki

plakat

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 9 lipca 2024