MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Mundial z powiatem

piłka

To wielkie sportowe święto. W niezwykłym terminie, bo od 20 listopada aż do przedświątecznego 18 grudnia, po raz pierwszy w egzotycznym dla nas Katarze rozgrywane są 22. piłkarskie mistrzostwa świata – po raz 9. z udziałem reprezentacji biało-czerwonych. Radio Poznań razem z wypróbowanym przy transmisjach meczów Lecha i Warty partnerem – powiatem poznańskim mają dla słuchaczy specjalną propozycję. Każdego dnia mistrzostw, o godzinie 10.15 na radiowej antenie emitowane są magazyny ”Mundialowy Katar Radia Poznań”. Ich zapis na stronie internetowej Radia Poznań i poniżej pod tym tekstem.

– Audycje zawierają wiele akcentów ważnych i atrakcyjnych dla odbiorców z naszych małych poznańskich i wielkopolskich ojczyzn, gdzie fanów dobrego futbolu nigdy nie brakowało. W magazynach pojawiają się meczowe omówienia z opiniami ekspertów z powiatu poznańskiego i całej Wielkopolski, są także prognozy i wieści z kadry doskonale znanego i lubianego w Poznaniu selekcjonera Czesława Michniewicza. Przygotowaliśmy także błyskawiczne konkursy o mundialowych występach biało-czerwonych piłkarzy – mówi Krzysztof Ratajczak szef działu sportowego Radia Poznań.

To wszystko, aby z emocjami przeżywać mecze piłkarskich mistrzostw świata z naszej regionalnej perspektywy. O przekaz dbają autorzy audycji, a są nimi doświadczeni komentatorzy piłkarscy – Wojciech Bernard, Dawid Cytrowski, Grzegorz Hałasik oraz wspomniany Krzysztof Ratajczak. W ich imieniu polecamy ”Mundialowy Katar Radia Poznań” codziennie, od niedzieli 20 listopada aż do poniedziałku 19 grudnia, o godzinie 10.15.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 15 listopada 2022