Nagroda Zdrowy Samorząd
Powiat poznański został nagrodzony w konkursie „Zdrowy Samorząd 2021”. Celem konkursu jest wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego, które w sposób najbardziej efektywny realizują zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych chorób oraz czynników ryzyka.
Do konkursu, gminy, powiaty i województwa zgłosiły aż sto programów zdrowotnych. Rada Konsultacyjna Konkursu przyznała w każdej z kategorii: zdrowa gmina, zdrowy powiat, zdrowe województwo, po 3 równorzędne nagrody. Starostwo Powiatowe w Poznaniu zostało nagrodzone w kategorii „zdrowy powiat” za realizację „Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV” (lata 2017-2020).
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 15 czerwca 2021
Opublikowano: 15 czerwca 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów