Nagrody dla ludzi kultury
Głos Wielkopolski, 17 czerwca 2015
Teresa Rogozia-Olejnik z Kórnika, Hanna Szachtańska z Napachania oraz Ewa i Włodzimierz Buczyńscy z Wierzonki zostali laureatami nagrody za twórczość artystyczną, upowszechnianie i ochronę kultury. Wręczał ją po raz piąty Jan Grabkowski, starosta poznański.
Pierwszą nagrodę w wysokości 8 tys. zł. otrzymała Teresa Rogozia-Olejnik założycielka i opiekunka Klubu Pro Sinfonika im. Mieczysława Karłowicza przy LO w Kórniku.
– W moim domu rodzinnym od zawsze się muzykowało. Dzięki temu ukończyłam szkołę muzyczną, gdzie nauczyłam się grać na skrzypcach oraz fortepianie. Do muzykowania wciągnęłam męża i córkę – opowiada Teresa Rogozia -Olejnik.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 czerwca 2015
Opublikowano: 18 czerwca 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów