Nagrody Sportowe rozdane
Radio Merkury, luty 2016
Na antenie Radia Merkury można było usłyszeć reportaż z wręczenia Nagród Sportowych dla zawodników i trenerów z powiatu poznańskiego, które odbyło się 22 lutego br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu..
W audycji o swoich osiągnięciach sportowych i planach na przyszłość opowiadali: Patryk Pyśk – młody tenisista stołowy z Lubonia, Natalia Klocek – lekkoatletka z Napachania oraz Piotr Broński – trener kolarstwa z Tarnowa Podgórnego.
Wicestarosta poznański Tomasz Łubiński podkreślił duże znaczenie sportu w powiecie poznańskim oraz docenił wysokie osiągnięcia sportowców i trenerów.
Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 27 lutego 2017
Opublikowano: 27 lutego 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów