Najciekawsze atrakcje turystyczne w powiecie (19.03.2024)

logo głos wielkopolski

Czwarta edycja certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego dobiegła końca. Tym razem wyróżnienie uzyskało 47 obiektów. To idealne miejsca do zwiedzania! W naszej galerii przedstawiamy wszystkie certyfikowane atrakcje blisko Poznania. Na liście są pałace, parki, muzea, skanseny i pływalnie.

Spośród 52 obiektów, które wzięły udział w projekcie, 47 uzyskało certyfikację. Najlepsze obiekty z poszczególnych kategorii uhonorowano okolicznościowymi statuetkami. Wśród „Muzeów” zwyciężyło Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, w kategorii „Parki rozrywki/ośrodki edukacji” najlepszy okazał się DELI Park Natura w Trzebawiu, a w gronie obiektów z kategorii „Rekreacja” pierwsze miejsce zdobyły Tarnowskie Termy.

gloswielkopolski.pl

Redaktor: Maciej Pawlik