Najmłodsi pingpongiści

Tenisiści stołowi nie mają czasu na odpoczynek. W miniony weekend odbyły się kolejne dwa ciekawe turnieje, w których wystąpili reprezentanci LKTS Luvena Luboń. Sporo emocji dostarczyły wojewódzkie eliminacje Mini Olympic Games 2017, będące jednocześnie mistrzostwami Wielkopolski do lat 12. Świetnie w tych zawodach wypadła Julia Gładysz, która zakończyła rywalizację na pierwszym miejscu. Wśród chłopców Damian Pysk był drugi, Filip Borowiak – piąty, a Kacper Zrol – dziewiąty. Promocję z poznańskich zawodów uzyskały cztery najlepsze zawodniczki i czterech zawodników. Julia oraz Damian awansowali więc do finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany w Warszawie.

Kacper Zrol zagrał także w pierwszym turnieju o Grand Prix Wielkopolski Żaków, który odbył się w stolicy Wielkopolski. Młody zawodnik LKTS Luvena Luboń zajął w tych zawodach piąte miejsce. W imprezie wystąpił również Bartek Sułek, który został sklasyfikowany na 21. miejscu. – Nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali w tych zawodach z nieco starszymi zawodnikami. Kacper to przecież aktualny mistrz Wielkopolski skrzatów, a Bartek wygrał inauguracyjny turniej 0 Grand Prix Wielkopolski Skrzatów – informuje strona LKTS Luvena Luboń.

Zawodnicy LKTS Luvena Luboń wraz z trenerem na turnieju Mini Olympic Games 2017 (fot. LKTS Luvena Luboń)

Opublikowano: 10 października 2017