Najpierw Września, potem Antoninek
Głos Wielkopolski 16 października 2014
13 listopada wmurowany zostanie kamień węgielny pod fabrykę Volkswagena we Wrześni. Dwa lata później ma ona zacząć produkcję. Po zakończeniu budowy, w 2016 roku ma rozpocząć się rozbudowa zakładu w poznańskim Antoniku. W ubiegłym roku wyprodukowano w nim 170 900 VW Caddy. VW wybuduje tam halę spawalniczą. Tereny zakładu zostaną scalone. – Dzięki tym modernizacjom uda nam się zabezpieczyć przyszłość fabryki na następne lata – wyjaśnia Szymon Trzebiatowski, członek zarządu Volkswagen Poznań. A zatrudnia on 6800 pracowników.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 17 października 2014
Opublikowano: 17 października 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów