Nastolatka była lepsza
Angelique Kerber odpadła z wielkoszlemowego turnieju US Open. Tenisistka z Puszczykowa w 1/8 finału musiała uznać wyższość Leylah Fernandez, ulegając rywalce 6:4, 6:7 (5-7), 2:6. Niemka z polskim paszportem do połowy meczu wydawała się mieć ten pojedynek pod kontrolą, ale z czasem grająca wyjątkowo widowisky i agresywny tenis Kanadyjka odwróciła losy meczu. 18-letnia Leylah Fernandez robi zresztą prawdziwą furorę w Nowym Jorku. Wcześniej ograła Naomi Osakę, a teraz okazał się lepsza od Angelique Kerber. Pojedynek trwał dwie godziny i 15 minut. Przypomnijmy, że w US Open nadal gra Iga Świątek.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 6 września 2021
Opublikowano: 6 września 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów