Nominacja dla Dni z Gitarą

Wspierana przez powiat poznański impreza “Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie” została nominowana do nagrody w drugiej edycji  plebiscytu “Wielkopolskie Wydarzenie Sezonu”. Kto zasługuję na tę nagrodę? – W całej Wielkopolsce działają setki, jeśli nie tysiące, artystów i animatorów życia kulturalnego wsi, miasteczek i miast. Oni w swoich dziełach i działaniach ukazują ożywczą siłę prowincji, bez której żadne centrum nie może istnieć. Ich chcemy docenić. Dlatego proponujemy wzięcie udziału w Plebiscycie i zagłosowanie na „Wielkopolskiego Człowieka Kultury 2016/2017” i „Wielkopolskie Wydarzenie Sezonu 2016/2017” – czytamy na stronie TVP 3 Poznań, która organizuje plebiscyt.  Na nominowanych można głosować TUTAJ. Plebiscyt potrwa do 15 listopada.

Opublikowano: 6 listopada 2017