MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Nowy numer Prasowej17

W piątek, 19 czerwca na łamach „Głosu Wielkopolskiego” ukazał się kolejny numer „Prasowej17.”. Nowe wydanie gazety w dużej mierze poświęcone jest nagrodom sportowym powiatu poznańskiego za rok 2019. – Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych sportowców w ubiegłym roku. O tym, jak bardzo był on udany, najlepiej świadczy fakt, że doceniliśmy ponad 120 osób! To absolutny rekord. Ale też sportowcy z powiatu poznańskiego zdobywali medale nie tylko na arenie krajowej, ale również na najważniejszych imprezach rangi światowej – mówił wicestarosta poznański Tomasz Łubiński podczas, pierwszego w historii, wirtualnego ogłoszenia wyników.

W gazecie informujemy także o powiatowym programie polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV czy też o naborze do szkół ponadpodstawowych. Informujemy również o udzieleniu Zarządowi Powiatu absolutorium. W gazecie znalazł się też kolejny odcinek Turystycznych PLOTek, a także tekst o przewodniku przygotowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Poznaniu pt. “Frygaj z gzubami w las” i o tym, jak powinniśmy zachowywać się w lesie.

W „Prasowej17.” piszemy, co w powiecie, aby inspirować, angażować we wspólne sprawy, a czasami również się pochwalić. Program telewizyjny „Powiatowa17.”, strona www.powiat.poznan.pl oraz „Prasowa17.” – pokazują to, co najlepsze w nas wszystkich. Zapraszamy zatem do lektury „Głosu Wielkopolskiego”, bo to właśnie tam znajdziecie nasz dodatek. Nowy, tak jak i wcześniejsze numery „Prasowej17.” są dostępne także TUTAJ.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 19 czerwca 2020