Nowy wóz w Radzewicach
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzewicach ma nowy, ciężki wóz strażacki. – Obecny pojazd będący na wyposażeniu OSP Radzewice to ciężki samochód pożarniczy marki Jelcz z 2000 roku. Jego stan techniczny pogarszał się jednak z roku na rok, a częste awarie powodowały dodatkowe koszty i zaburzały gotowość bojową jednostki. Po prawie rocznych staraniach i zaangażowaniu wielu osób możemy cieszyć się nowym wozem strażackim, po 75 latach istnienia jednostki. Nowy pojazd zapewni jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa na terenie gminy Mosina i okolicznych gmin, a szczególnie na terenie „zawarcia” – informują strażacy z Radzewic, których w pozyskaniu nowego sprzętu wsparł m.in. powiat poznański.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 8 grudnia 2022
Opublikowano: 8 grudnia 2022
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
