Konferencję naukowa nt. prawa nieruchomości

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań zaprasza na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości “Rynek nieruchomości wobec aktualnych zmian społeczno-ekonomicznych”, która odbędzie się 23 stycznia 2024 r. w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Co roku tematyka Konferencji skupia się na aktualnych problemach prawa nieruchomości. W ramach tegorocznej edycji eksperci zmierzą się z zagadnieniami z pogranicza ekonomii i prawa, szczególnie w zakresie idei zrównoważonego rozwoju, kryzysu mieszkaniowego czy aktualnych zmian w przepisach.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy zapisany uczestnik obecny podczas minimum jednego (pełnego) panelu Konferencji otrzyma certyfikat. W ramach konferencji odbędą się trzy panele: 1. Branża nieruchomości a idea zrównoważonego rozwoju, 2. Kryzys mieszkaniowy w Polsce i na świecie, 3. Szanse i zagrożenia dla rynku nieruchomości – perspektywa prawno-ekonomiczna. Możliwość zapisu jest niezwykle prosta. Wymaga jedynie odtworzenia tego linku i wypełnienia krótkiego formularza TUTAJ

Opublikowano: 18 stycznia 2024