Onico i Aluron w finale

Memoriał Gołasia w siatkówce w Swarzędzu Zalasewie

Onico Warszawa oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie zagrają w finale XV Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia, który rozgrywany jest w Szkole Podstawowej w Zalasewie. Broniący trofeum siatkarze Onico w pierwszym półfinale pokonali 3:0 Jastrzębski Węgiel. Drugie sobotnie spotkanie zakończyło się identycznym wynikiem, ponieważ ekipa z Zawiercia nadspodziewanie łatwo, bez straty seta, ograła Skrę.

Turniej w Zalasewie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Oba spotkania półfinałowe obejrzał praktycznie komplet widzów. A było co oglądać, ponieważ na Memoriał przyjechało wielu byłych i obecnych reprezentantów Polski. Dodajmy też, że w uroczystości otwarcia turnieju udział wziął m.in. starosta poznański Jan Grabkowski. Niedzielny finał zaplanowano na godz. 16.00. Pojedynek o trzecie miejsce rozpocznie się wcześniej, bo o godz. 12.00.

Zdjęcia: Anna Skalska

Opublikowano: 19 października 2019