Orkiestra z kryminałem
Za nami kolejna edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA. Imprezę, która ma spore grono miłośników, uświetniła parada na Starym Rynku, poprowadzona przez Orkiestrę Dętą w Chludowie. A wszystko to z powodu 95-lecia pracy kobiet w polskiej policji.
– Dla naszego zespołu, w którym grają muzycy z różnych gmin powiatu poznańskiego, było to bardzo ważne wydarzenie. Był to bowiem nasz pierwszy koncert od początku pandemii. Bardzo brakowało nam muzykowania z publicznością, dlatego też ten koncert był wyjątkowy. Wyjątkowy był również dlatego, że mogliśmy koncertować dla Pań w policyjnych mundurach – informują przedstawiciele Orkiestry.
fot. Orkiestra Dęta w Chludowie Facebook
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 25 września 2020
Opublikowano: 25 września 2020
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów