Otwarte Konkursy Ofert – wyniki na rok 2024

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych w roku 2024 w zakresie edukacji, kultury i sztuki, kultury fizycznej, turystyki, pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia oraz ratownictwa i ochrony ludności.

Załączamy również formularze dokumentów niezbędnych do sporządzania umów:

(dokumenty należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w terminie uzgodnionym przez pracownika Wydziału Promocji i aktywności społecznej)

Wszystkie dokumenty dostępne są w Wydziale Promocji i Aktywności Społecznej oraz na stronie www.bip.powiat.poznan.pl oraz www.powiat.poznan.pl

Termin podpisania umów zostanie uzgodniony z Państwem telefonicznie przez pracownika Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej.

Imprezy na drogach powiatowych

Wykorzystanie dróg powiatowych na potrzeby na przykład imprez biegowych czy rowerowych należy uzgodnić z Zarządem Dróg Powiatowych w Poznaniu. Rozkład tych dróg można sprawdzić na stronie Zarządu Dróg Powiatowych. Organizator imprezy zobowiązany jest także do złożenia wniosku na co najmniej 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia imprezy. Taki wniosek, z załącznikami, jest dostępny na stronie www.bip.powiat.poznan.pl. Wykorzystanie dróg gminnych należy uzgodnić z burmistrzem/wójtem gminy/miasta.

Redaktor: Andrzej Och
Opublikowano: 26 stycznia 2024