Szpital odpowiada na blogu

szpital w Puszczykowie

Polacy znają się na wszystkim! Na polityce, na piłce nożnej, na modzie, ale chyba najwięcej ekspertów jest od zdrowia… Niby dużo wiemy i w dodatku łykamy najwięcej w Europie witamin, suplementów diety i innych medykamentów. Czy potrzebnie? Czy rzeczywiście wiemy, jak higienicznie i zdrowo żyć? Szukanie po omacku odpowiedzi bywa męczące i nieskuteczne, zwłaszcza w przepastnych głębiach internetu.

Stąd powstał pomysł powołania do życia EMERKI, która zraziła się już do „dr. Go-ogle’a”. Też nie pomógł – mało tego – mnożył pytania, wątpliwości niczym początkujący student medycyny, który już wie, co mu dolega, ale jeszcze nie wie, jak to skutecznie leczyć. Okazało się, że nie wystarczy „wygooglować” dolegliwości. W dodatku lekarz zupełnie nie zgadzał się z domorosłą diagnozą i nie chciał przepisać leku polecanego na internetowych forach.

EMERKA założyła więc bloga, na którym nie zabraknie porad i odpowiedzi w stylu „wszystko co chcielibyście wiedzieć o…, ale boicie się zapytać?”. No właśnie, boicie się zapytać… EMERKA zrobi to za Was i zaprosi do współpracy personel Szpitala w Puszczykowie, czyli naszego powiatowego szpitala! Co najważniejsze, rozmowy o zdrowiu prowadzone są z lekarzami, najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Gdzie szukać jej rozmów? Zapraszamy na blog.szpitalwpuszczykowie.com.pl. Można też zajrzeć do zakładki „Pacjent” na stronie internetowej Szpitala w Puszczykowie i kliknąć w Blog EMERKI.

Autor: Marzena Rutkowska-Kalisz

Opublikowano: 1 października 2018