Pałac ze Sztuką w Nieszawie

Pałac ze Sztuką plakat

Fundacja Ars Bonitas zaprasza mieszkańców powiatu poznańskiego na czwartą edycję imprezy plenerowej pod nazwą “Pałac ze Sztuką”, która odbędzie się 3 lipca, w godz. 12.00-15.00, w parku przypałacowym, na tle ruin zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego w Nieszawie, w gminie Murowana Goślina.

W trakcie imprezy m.in. spektakl plenerowy dla dzieci “Orisnice” w wykonaniu aktorów poznańskiego AszTeatru oraz koncerty zespołu Vanessa &Sorba, Artura Szczawińskiego oraz Giselle Czureja. Atrakcją będą także pokazy i warsztaty taneczne, plener malarski, animacje dla dzieci i mini zoo. Nie zabraknie również smakowitości. Organizatorzy zapewniają kiełbaski z grilla od lokalnego producenta, chleb wiejski z omastą i pyry z parownika z gzikiem. Imprezę wspiera m.in. powiat poznański. Wstęp wolny, a wszystkie atrakcje wraz z poczęstunkiem są bezpłatne.

Pałac ze Sztuką plakat

Opublikowano: 30 czerwca 2021