Parkingi przesiadkowe
Głos Wielkopolski, 2 czerwca 2015
Są pieniądze na budowę parkingów przesiadkowych. Mogą się o nie ubiegać Poznań i gminy należące do Stowarzyszenia Metropolia Poznań.
Parkingi przy dworcach powstały już w Czerwonaku oraz Kórniku. Ten pierwszy gmina zbudowała za własne pieniądze. Drugi zorganizowali kolejarze w ramach modernizacji stacji Kórnik.
W IV kwartale tego roku Stowarzyszenie Metropolia Poznań ogłosi konkurs dla gmin, które chcą budować parkingi przesiadkowe oraz drogi dojazdowe. Na ten cel jest około 108 mln zł, a w obrębie metropolii Poznań powstanie około sześćdziesięciu parkingów.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 2 czerwca 2015
Opublikowano: 2 czerwca 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów