Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Kwi 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

Piękna Nasza Niepodległa

Niech zdjęcia wyrażą emocje, jakie budzi świętowane stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do 11 listopada trwa konkurs fotograficzny „Piękna Nasza Niepodległa” ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polską Organizację Turystyczną i Chopin Airport Development. Konkurs odbywa się w serwisie społecznościowym Instagram. Autorzy zdjęć, którzy wezmą w nim udział prezentowali będą miejsca, w których czują się wolni, szczęśliwi i w których najchętniej spędzają wolny czas. Zebrane, ukażą obraz pięknej, wolnej i niepodległej Polski.

– Odzyskanie niepodległości jest jednym z najczęściej wymienianych przez Polaków wydarzeń z przeszłości, stanowiących powód do dumy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym można tę dumę okazać. Chcemy, żeby nasi rodacy podzielili się na Instagramie swoimi wspomnieniami z miejsc, w których czują się wolni. Żeby pokazali innym, jaka piękna jest nasza Niepodległa – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Pierwsza dziesiątka laureatów najwyżej ocenionych zdjęć otrzyma nagrody ufundowane przez Chopin Airport Development i Polską Organizację Turystyczną. Nagrodą za pierwsze miejsce będzie weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w BEST Western Hotel Jurata wraz z voucherem do strefy spa na wybrany zabieg dla dwóch osób. Drugie miejsce nagrodzone zostanie weekendowym pobytem ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Zdobywca trzeciego miejsca będzie mógł spędzić weekend we dwoje w hotelu Courtyard by Marriott. Na nagrody za zajęcie miejsc od czwartego do dziesiątego składają się noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w obiektach hotelowych i pensjonatach na terenie Polski.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie użytkownicy platformy Instagram, którzy zaczną obserwować bądź obserwują profil @polska.travel. Aby zgłosić zdjęcie do konkursu należy opublikować je w serwisie społecznościowym z hasztagiem #pieknanaszaniepodlegla. Informacje na temat konkursu publikowane będą się na profilu Instagram POT (polska.travel) i Facebook POT (polska.travel).

źródło: POT

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 31 października 2018


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum