Pierwsza porażka Tarnovii

wynik grafika

Koszykarze Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne doznali pierwszej porażki w II-ligowych rozgrywkach. Zespół z powiatu poznańskiego, w starciu dwóch niepokonanych ekip, przegrał na wyjeździe 66:82 z Notecią Inowrocław. – O naszej przegranej zadecydował nieudany początek czwartek kwarty. Gospodarze od stanu 49:47 zdobyli w 4 minuty 15 punktów z rzędu, a my kompletnie stanęliśmy i straciliśmy szansę na sprawienie niespodzianki – czytamy na stronie Tarnovii.

Następny mecz koszykarze z Tarnowa Podgórnego rozegrają już w środę o godz. 19.30, we własnej hali z Sokołem Międzychód. Nasz zespół przed własną publicznością zagra również w sobotę, kiedy to zmierzy się z AZS UMK Transbruk Toruń. To spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

KSK Noteć Inowrocław – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 82:66
Tarnovia: Sroczyński 16, Gubernat 13, Mowlik 10, Antczak 9, Rutkowski 8, Urbaniak 3, Danderfer 3, Pawełczyk 2, Pawlak 0, Poznański 0, Kurach 0, Dolata 0.

Opublikowano: 17 października 2021