Plebiscyt: Samorząd Przyjazny KGW
Wystartowała kolejna edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie jednostek samorządowych oraz liderów lokalnych społeczności, wykazujących się szczególnym zaangażowaniem we współpracę z Kołami Gospodyń Wiejskich.
W tegorocznej edycji kapituła oraz głosujący wyłonią 10 laureatów w kategorii: Samorząd oraz 10 laureatów w kategorii: Samorządowiec. To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować dobre praktyki na arenie ogólnopolskiej i podziękować za budowanie aktywnej wspólnoty wiejskiej. Kluczowe informacje i terminy:
– 23.02.2026 – 10.03.2026: Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych
– 15.03.2026 – 25.03.2026: Etap głosowania
– Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas III Ogólnopolskiej Gali Kół Gospodyń Wiejskich.
Więcej informacji: plebiscyt.kolagospodynwiejskich.org
Informacja od organizatora: kolagospodynwiejskich.org

Opublikowano: 24 lutego 2026