PODGIK zmienia lokalizację (02.07.2021)

radio wielkopolska logo

Ważna informacja dla mieszkańców gmin: Czerwonak, Murowana Goślina, Pobiedziska, Kostrzyn, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Rokietnica i innych z powiatu poznańskiego. Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej zmienia swoją siedzibę.

Jak zaznacza wicestarosta poznański, Tomasz Łubiński do poniedziałku mogą występować utrudnienia w załatwieniu spraw związanych między innymi z udostępnieniem wyrysów i wypisów z rejestru gruntów, dostępu do bazy danych geodezyjnych czy map ewidencyjnych za pomocą internetu.

Od najbliższego poniedziałku, 5 lipca Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej będzie działać w nowej siedzibie, w biurowcu przy ul. Franowo 26 w Poznaniu, a nie jak do tej pory na Jeżycach przy ul. Jackowskiego.

Radio Wielkopolska

Opublikowano: 5 lipca 2021