Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom ulegają terminy imprez

<< Cze 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Pomoc społeczna 2020

1. Nazwa: POMYŚLny trening dla mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja ORCHidea, ul. Bukowa nr 55C, 62-052 Komorniki

2. Nazwa: Warsztaty taneczne dla seniorów z pokazem zdobytych umiejętności
Organizator: Rokietnicki Klub Seniorów, ul. Sportowa 1, 62-090 Rokietnica

3. Nazwa: Prowadzenie Portalu Informacyjnego Osób Niepełnosprawnych www.pion.pl i strony Facebook płaszczyzną integracji i aktywizacji niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Poznańskiego
Organizator: Stowarzyszenie Na Tak, ul. Płowiecka 15, 60-277 Poznań

4. Nazwa: V Integracyjny turniej tenisowy na wózkach Powiat Poznański 2020
Organizator: Fundacja Tenisowa im. Wiesława Gąsiorka, ul. Milczańska 16F/5, 61-131 Poznań

5. Nazwa: Aktywny senior powiatu poznańskiego
Organizator: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Mikołaja w Wierzenicy, ul. Wierzenicka 12, 62-006 Kobylnica

6. Nazwa: Wydawanie miesięcznika “Filantrop Naszych Czasów”
Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Filantrop”, os. Bolesława Chrobrego 33/65, 60-681 Poznań

7. Nazwa: Wyjazd profilaktyczno- zdrowotny z wypoczynkiem nad morzem dla dzieci i osób niepełnosprawnych z opiekunem
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół DzieciSpecjalnej Troski im. Leszka Grajka, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

8. Nazwa: Warsztaty z zakresu aktywizacji psychofizycznej osób po mastektomii “Aktywna i piękna amazonka”
Organizator: Bukowskie Towarzystwo AMAZONKI, ul. Dobieżyńska 27, 64-320 Buk

9. Nazwa: Rehabilitacja dzieci i osób z niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół DzieciSpecjalnej Troski im. Leszka Grajka, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

10. Nazwa: Wczesna interwencja drogą do integracji społecznej
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół DzieciSpecjalnej Troski im. Leszka Grajka, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

11. Nazwa: Aktywni – (nie)pełnosprawni – kontynuacja III
Organizator: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia, Baranówko 21, 62-050 Mosina

12. Nazwa: Brawo Senior
Organizator: Fundacja Obywatelska “Czas Jaszczurów”, ul. Maczka 5/8, 60-651 Poznań

13. Nazwa: XVII Piknik GSPON “Razem szczęśliwi”
Organizator: Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełosprawnych, ul. Mściszewska 10, skr. poczt. 4, 62-095 Murowana Goślina

14. Nazwa: Punkt informacyjno-konsultacyjny dla mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu, ul. Garbary 97/8

15. Nazwa: Turystyka trzydniowa dla seniorów z powiatu poznańskiego
Organizator: Stowarzyszenie “Pomagam”, ul. Poznańska 5, 63-005 Kleszczewo

16. Nazwa: Profilaktyka uzależnień, przemocy rówiesniczej oraz cyberprzemocy wśród młodzieży w szkołach podstawowych – edycja I
Organizator: Stowarzyszenie ZDROWI-MY, ul. Świebodzińska 34, 60-162 Poznań

17. Nazwa: Poznajemy wiejskie zajęcia i sami je wykonujemy
Organizator: Mosińskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, ul. Świerkowa 5, 62-050 Mosina

18. Nazwa: Aktywność turystyczna osób z niepełnosprawnościami jako forma życia społecznego
Organizator: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR, ul. Szamotulska 8a, 62-090 Rokietnica

19. Nazwa: W zdrowym ciele, zdrowy duch
Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową Klaudynka, ul. 20 Października 69, 62-035 Kórnik

20. Nazwa: Siła Wolontariatu
Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową Klaudynka, ul. 20 Października 69, 62-035 Kórnik

21. Nazwa: Półkolonie sportowe
Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową Klaudynka, ul. 20 Października 69, 62-035 Kórnik

22. Nazwa: Warsztaty artystyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Stowarzyszenie na rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu, ul. Piaski 4, 62-020 Swarzędz

23. Nazwa: Wyjazdowy trening samodzielności – sposób na ograniczenie skutków niepełnosprawności i zapobieganie wykluczeniu społecznemu osób z niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR, ul. Szamotulska 8a, 62-090 Rokietnica

24. Nazwa: I Mistrzostwa Polski w orientacji przestrzennej i samoobsłudze niewidomych i słabowidzących oraz dzieci i młodzież ze złożonymi niepełnosprawnościami
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

25. Nazwa: Szachy dla dzieci niewidomych i słabowidzących
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

26. Nazwa: W zdrowym ciele zdrowy duch
Organizator: Fundacja Just4fit, ul. Siostry Faustyny Kowalskiej 3, Kiekrz, 62-090 Rokietnica

27. Nazwa: Barwy wolontariatu z Just4Fit
Organizator: Fundacja Just4fit, ul. Siostry Faustyny Kowalskiej 3, Kiekrz, 62-090 Rokietnica

28. Nazwa: Warsztaty artystyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich “Pomoc Maltańska”, ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań

29. Nazwa: VIII Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. “Zlot Talentów”
Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich “Pomoc Maltańska”, ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań

30. Nazwa: Malta Strong 2020
Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich “Pomoc Maltańska”, ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań

31. Nazwa: Wieczór z aniołami 2020
Organizator: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich “Pomoc Maltańska”, ul. Świętojańska 1, 61-113 Poznań

32. Nazwa: XIII Ogólnopolski Samochodowy Rajd Seniora
Organizator: Automobilklub Wielkopolski, ul. Towarowa 35/37, 61-896 Poznań

33. Nazwa: Hipoterapia w Baranówku
Organizator: Mosińskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, ul. Kościelna 2, 62-050 Mosina

34. Nazwa: Klaudynkowe sobotnie warsztaty sportowe
Organizator: Kórnickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową Klaudynka, ul. 20 Października 69, 62-035 Kórnik

35. Nazwa: Aktywnie poznajemy polskie miasta i dziedziny działalności w nich
Organizator: Mosińskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, ul. Kościelna 2, 62-050 Mosina

36. Nazwa: Zielono mi – czyli leśna przygoda
Organizator: Wielkopolski Związek Inwalidów Narządu Ruchu, ul. Cmentarna 22, 60-176 Poznań

37. Nazwa: Tygodniowy wypoczynek dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

38. Nazwa: Zwiększenie dostępności profesjonalnej oferty pomocowej dla osób doświadczających przemocy w rodzinie z powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja PCPS Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej, ul. Głogowska 27, 60-702 Poznań

39. Nazwa: Superwizja dla kadr pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w powiecie poznańskim
Organizator: Fundacja PCPS Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej, ul. Głogowska 27, 60-702 Poznań

40. Nazwa: Realizacja programu rozwoju kompetencji partnerskich i rodzicielskich dla mieszkańców powiatu poznańskiego stosujących przemoc w rodzinie
Organizator: Fundacja PCPS Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej, ul. Głogowska 27, 60-702 Poznań

41. Nazwa: Aktywne soboty – SAMI SWOI
Organizator: Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie, ul. Morelowa 23, 62-050 Mosina

42. Nazwa: Hipoterapia dla dzieci niewidomych i słabowidzących z niepełnosprawnościami sprzężonymi
Organizator: Stowarzyszenie Pomóż Dziecku Niewidomemu, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

43. Nazwa: Uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Poznańskiego
Organizator: Fundacja Petra senior, ul. Zygmunta Krasińskiego 4, 60-830 Poznań

44. Nazwa: Organizacja III Powiatowej Olimpiady Senioralnej
Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń

45. Nazwa: Aktywizacja ruchowa osób niepełnosprawnych poprzez organizację treningów ogólnosprawnościowych
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 10, 62-095 Murowana Goślina

46. Nazwa: Świat zwierząt w skali makro w ujęciach osób z niepełnosprawnościami – konkurs fotograficzny
Organizator: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR, ul. Szamotulska 8a, 62-090 Rokietnica

47. Nazwa: Bezpiecznik seniora
Organizator: Fundacja SELCOR, ul. Grunwaldzka 56, 60-311 Poznań

48. Nazwa: Zapobieganie wykluczeniu społecznemu poprzez udział w zajęciach pływackich osób niepełnosprawnych
Organizator: Stowarzyszenie Jedna Chwila, ul. Jagodowa 10, 62-095 Murowana Goślina

49. Nazwa: Przyjaciele Włóczykija
Organizator: Fundacj ReStart, ul. Dzieci Wrzesińskich 13, 61-066 Poznań

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 3 lutego 2020


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum