Poprawili sobie humory

koszykarze tarnovii

Nowy rok dopiero co się zaczął, a koszykarze II-ligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne mają już za sobą dwa mecze. W pierwszym z nich przegrali na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz 81:84. – Od 25 minuty meczu, kiedy to mieliśmy 20 punktów przewagi, zabrakło nam pomysłu na resztę spotkania. Od tego momentu stanęliśmy i już nie złapaliśmy właściwego rytmu gry aż do końcowej syreny – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego.

Tę porażkę koszykarze Tarnovii odbili sobie kilka dni później, ogrywając we własnej hali młodzież z NLO SMS PZKosz Władysławowo 84:72. – O losach tego meczu zadecydowała świetna w naszym wykonaniu trzecia kwarta. Tym samym odnieśliśmy dziewiąte zwycięstwo w sezonie i… poprawiliśmy sobie humory po porażce w Bydgoszczy. Z optymizmem patrzymy też w przyszłość, bo do gry wrócili Albert Krawiec i łączący dwie role Rafał Urbaniak – informuje strona. Następny mecz ekipa z Tarnowa Podgórnego rozegra w sobotę, 15 stycznia w Gdańsku z tamtejszą Politechniką.

Astoria Bydgoszcz – Tarnovia Tarnowo Podgórne 84:81
Tarnovia: Sroczyński 22, Mowlik 19, Antczak 12, Pawełczyk 9, Poznański 8, Pawlak 6, Dolata 5, Tralewski 0.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – NLO SMS PZKosz Władysławowo 84:72
Tarnovia: Pawełczyk 20, Sroczyński 19, Antczak 17, Dolata 7, Urbaniak 6, Mowlik 6, Pawlak 4, Poznański 2, Krawiec 2, Pietrzak 1, Tralewski 0.