MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Wrz 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Porażka na inaugurację

Zawodniczki Kotwicy Kórnik zainaugurowały sezon ekstraklasy futsalu. W pierwszym meczu o punkty podopieczne trenera Piotra Siudzińskiego przegrały we własnej hali 1:2 z KU AZS UW Warszawa. – Dobrze zaczęliśmy ten mecz i po golu Karoliny Wlekłej wyszliśmy na prowadzenie. Długo się jednak z niego nie nacieszyliśmy, ponieważ rywalki wykorzystały jeden z naszych błędów i doprowadziły do remisu. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa – opowiada szkoleniowiec.

Po zmianie stron zawodniczki z Kórnika za wszelką cenę starały się rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. – Tego dnia nic nam jednak nie szło. Mieliśmy sporo sytuacji strzeleckich, ale pod bramką rywalek brakowało nam zimnej krwi. Skuteczniejsze były za to warszawianki, które po kontrze zdobyły drugiego gola. Po jego stracie rzuciliśmy się do ataku, a rywalki starały się nam odgryzać. W kilku sytuacjach świetnymi interwencjami popisała się stojąca w naszej bramce Aleksandra Blige – dodaje Piotr Siudziński.

W tym wyrównanym pojedynku więcej goli już nie padło i to przyjezdne zapisały komplet punktów na swoim koncie. – W naszej grze widać jeszcze sporo mankamentów. Nie mieliśmy zbyt wiele treningów w hali, dziewczyny dopiero co zakończyły sezon na trawie i dlatego w ich grze brakuje jeszcze zachowań typowych dla futsalu. Do tego dochodzą problemy ze zgraniem. Mamy więc nad czym pracować – uważa trener. Czasu na tę pracę jest mało, bo już w środę Kotwica zmierzy się we własnej hali z AZS UAM Poznań. Początek meczu o godz. 20.00 w Oazie.

 

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 20 listopada 2017