MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Przegrana na koniec rundy

wynik meczu grafika

W ostatnim meczu rundy zasadniczej II ligi, koszykarze Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne przegrali na wyjeździe 79:93 z KS Sudety Jelenia Góra. Tym samym zespół z powiatu poznańskiego zakończył pierwszą cześć sezonu z bilansem 11-13, do dało awans do fazy play-off z ósmego miejsca w tabeli.

To oznacza z kolei, że rywalem podopiecznych trenera Rafała Urbaniaka w pierwszej rundzie decydującego etapu rozgrywek będzie najlepszy zespół po części zasadniczej, czyli Rycerze Rydzyna. Pierwsze spotkanie tych drużyn odbędzie się już w środę, w Tarnowie Podgórnym. Planowana jest internetowa transmisja z tego spotkania.

A jak wyglądał przegrany mecz w Jeleniej Górze? – Długo byliśmy blisko gospodarzy, trzymając dystans kilku punktów. Niestety, od stanu 80:77 dla Sudetów nasz atak kompletnie się zatrzymał. Przez ostatnie 7 minut zdobyliśmy dwa punkty i gospodarze odnieśli ostatecznie pewne zwycięstwo – czytamy na klubowej stronie.

KS Sudety Jelenia Góra – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 93:79
Tarnovia: Mowlik 14, Kupczyńki 14, Pawełczyk 13, Sroczyński 9, Antczak 8, Taisner 8, Krawiec 5, Pawlak 5, Robak 3, Gubernat 0, Stefanowicz 0.

wynik meczu grafika

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 29 marca 2021