Porażka osłabionych Liderek

grafika

Koszykarki Lidera Swarzędz zanotowały kolejną ligową porażkę w rozgrywkach I ligi. Tym razem uległy na wyjeździe KS Basket Ostrovii Ostrów 61:85. – Trener Tomasz Eichert nie mógł w tym pojedynku skorzystać z aż czterech podstawowych zawodniczek: Magdy Wojdalskiej, Magdy Ratajczak, Magdy Pisery oraz Martyny Kupczyk. I już pierwsza, przegrana 13:23, kwarta pokazała, że w tym meczu ciężko będzie o końcowy sukces. Zmotywowane ostrowianki, które chciały zrewanżować się za porażkę w Swarzędzu, z każdą kwartą powiększały przewagę. Niestety osłabienie było zbyt duże i dziesiąta ligowa porażka stała się faktem. Teraz swarzędzanki mają dwutygodniową przerwę na regeneracją i powroty kontuzjowanych zawodniczek – relacjonuje Marcin Madanowski, kierownik sekcji w swarzędzkim klubie.

KS Basket Ostrovii Ostrów – Lider Swarzędz 85:61
Lider: Urbaniak 16, Rogulska 13, Littwin 10, Maj 7, Siwińska 5, Szuba 4, Łuczak 3, Bartczak 3, Kuchcińska, Mierzejewska.