Porażka w Międzychodzie

wynik grafika

Koszykarze Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne przegrali w zaległym, wyjazdowym meczu II ligi w Międzychodzie 70:77. – Niestety, nie udało nam się przełamać zwycięskiej passy miejscowego Sokoła. Przez trzy pierwsze kwarty to my prowadziliśmy, ale zabójczy okazał się dla nas początek czwartej kwarty, który gospodarze otworzyli serią 17:0. W ten sposób z wyniku 53:57 zrobiło się 70:57 i choć w ostatnich minutach wróciliśmy jeszcze do gry, to gospodarze nie oddali już zdobytego prowadzenia – czytamy na stronie Tarnovii. Kolejny mecz, z Asseco Arką II Gdynia, koszykarze z Tarnowa Podgórnego rozegrają 9 lutego.

Sokół Międzychód – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 77:70
Tarnovia: Sroczyński 16, Poznański 15, Pawełczyk 14, Antczak 8, Danderfer 5, Mowlik 5, Krawiec 5, Pawlak 2, Kurach 0.

Opublikowano: 3 lutego 2022