Porażka w samej końcówce

wynik grafika

Koszykarze II-ligowej Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne doznali drugiej porażki w tym sezonie. Tym razem nieznacznie przegrali we własnej hali z AZS UMK Transbruk Toruń 66:70. – Mecz rozstrzygnął się w samej końcówce. Od stanu 66:62 dla nas, w 38 minucie spotkania, goście zanotowali serię 7:0, która zadecydowała o ich wygranej. Nam zabrakło skuteczności z dystansu (6/28) i rzutów wolnych (12/24). To musi się zmienić jeśli chcemy być w czołówce naszej grupy – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego. Za tydzień koszykarzy z Tarnowa Podgórnego czeka wyjazd na ciężki teren do Gdyni i starcie z młodzieżą z drugiego zespołu Asseco Arki.

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – AZS UMK Transbruk Toruń 66:70
Tarnovia: Sroczyński 19, Mowlik 12, Gubernat 8, Danderfer 8, Pawlak 6, Krawiec 5, Pawełczyk 4, Poznański 3, Rutkowski 1, Urbaniak 0, Kurach 0.

wynik grafika

Opublikowano: 25 października 2021