Powiatowy tenis juniorów
W najbliższy weekend w hali tenisowej Centrum Tenisowego Angelique Kerber w Puszczykowie, przy ul.Sobieskiego, odbędą się otwarte halowe mistrzostwa juniorów powiatu poznańskiego w tenisie juniorek i juniorów do lat 18. W zawodach wystąpią najlepsi zawodnicy z klubów i ośrodków tenisowych z gmin powiatu poznańskiego. Turniej rozgrywany będzie w czterech konkurencjach: w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej juniorek i juniorów. Wstęp jest bezpłatny.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 8 listopada 2018
Opublikowano: 8 listopada 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
