Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Powrót na właściwe tory

mecz unii swarzedz

Po słabszym początku sezonu piłkarze Unii Swarzędz pną się w III-ligowej tabeli. – Można nawet powiedzieć, że podopieczni trenera Tomasza Bekasa wracają na właściwe tory. W siódmej kolejce pokonali u siebie Cartusię Kartuzy 1:0. Obie drużyny ostrożnie rozpoczęły mecz, skupiając się przede wszystkim na spokojnym rozgrywaniu piłki. Największą ofensywną aktywnością wykazywał się Dominik Chromiński, który w pierwszej połowie aż trzy razy był blisko trafienia – czytamy na klubowej stronie.

Wspomniany Dominik Chromiński dopiął swego na początku drugiej odsłony, kiedy to umieścił piłkę w siatce rywali. – Później swarzędzanie uparcie walczyli o drugie trafienie. Zwłaszcza te starania były widoczne pod koniec spotkania, gdy grę ofensywną ożywili zmiennicy. Ostatecznie jednak mecz zakończył się wygraną Unii 1:0 – czytamy na stronie. Po tym zwycięstwie Unia jest już siódma w ligowej tabeli. Niżej, bo na piętnastym pozycji jest Kotwica Kórnik.

Beniaminek z powiatu poznańskiego w minionej serii spotkań przegrał 1:2 wyjazdowe starcie z Wdą Świecie. Kolejne spotkania w przyszły weekend. Kotwica zagra 14 września, o godz. 16.00 przed własną publicznością z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Unia natomiast zmierzy się dzień później na wyjeździe z Pogonią II Szczecin. Aktualna tabela, wyniki oraz terminarz na stronie 90minut.pl

Unia Swarzędz – Cartusia Kartuzy 1:0 (0:0)
Bramka: Dominik Chromiński (47).

Wda Świecie – Kotwica Kórnik (2:1 (1:0)
Bramki: Oskar Januszewski (38), Mikołaj Dziarkowski (48) – Filip Wełniak (51).

mecz unii swarzedzfot. Jan Piechota (Unia Swarzędz)

Opublikowano: 9 września 2024