Poznań56″ – masz 56 sekund na wolność

logo głos wielkopolski

Głos Wielkopolski, 10 marca 2016

Wystarczy telefon komórkowy i 56 sekund. Tyle mają trwać filmy, które wezmą udział w konkursie Poznań56”. „Głos Wielkopolski” ogłasza konkurs, który uczci 60. rocznicę Poznańskiego Czerwca. Do udziału zapraszamy amatorów i profesjonalistów z całej Polski. Pula nagród: 30 tysięcy złotych

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: poznan56.pl. Partnerami są miasto Poznań, gdzie zaczął się pierwszy zryw wolności, i Banki Spółdzielcze SGB, które od ponad 150 lat polskim kapitałem wspierają lokalne społeczności. Ponadto projekt wsparli: Zakłady H. Cegielski Poznań, Powiat Poznański, Agrobex, a honorowym patronatem objęli go Prezydent Miasta Poznania i Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Cały tekst: http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/a/poznan56-masz-56-sekund-na-wolnosc,9486831/

Opublikowano: 14 marca 2016