MenuMenu główne
Powiat PoznańskiRelacje

Prasowa17. nr 17/143

główka Prasowej17. ukazująca logo gazety z grafiką dwójki ludzi czytających artykuły

W piątek, 17 listopada, na łamach poznańskiej Gazety Wyborczej ukazał się kolejny numer Prasowej17. Piszemy w nim m.in. „Biesiadzie Patriotycznej u Starosty Poznańskiego”, która z okazji Święta Niepodległości odbyła się w Dworze w Skrzynkach, a także o konferencji na temat elektromobilności, zorganizowanej w Zespole Szkół nr 1 w Swarzędzu. Zachęcamy również do zwiedzania powiatu poznańskiego, korzystając z naszych przewodników oraz różnego rodzaju projektów.

W gazecie nie mogło również zabraknąć informacji dla kibiców. Z myślą o nich przygotowaliśmy rozmowę z Jakubem Woźniakiem, tegorocznym młodzieżowym wicemistrzem świata oraz mistrzem Europy w wioślarstwie. Piszemy też o sukcesie zawodników Akademii Bilardowej z Rokietnicy, którzy zdobyli brązowy medal drużynowych mistrzostw kraju. Nie zapomnieliśmy także o Paulinie Frelich, która została mistrzynią świata w rywalizacji psich zaprzęgów.

W gazecie, jak zwykle, nie brakuje również propozycji kulturalnych, które polecają nasi recenzenci. A to przecież nie wszystko… Zapraszamy zatem do lektury poznańskiej Gazety Wyborczej, bo to właśnie tam znajdziecie nasz dodatek. Nowy, tak jak i wcześniejsze numery Prasowej17. są dostępne także na stronie www.powiat.poznan.pl

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 17 listopada 2023