Prasowa17. nr 19-20/145-146

główka Prasowej17. ukazująca logo gazety z grafiką dwójki ludzi czytających artykuły

W piątek, 22 grudnia, na łamach poznańskiej Gazety Wyborczej ukazał się kolejny numer Prasowej17. Numer wyjątkowy, bo ośmiostronicowy i świąteczny. Są zatem w nim życzenia starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego. Napisaliśmy również o sprawach bieżących. Zelacjonowaliśmy sesję Rady Powiatu, podczas której zatwierdzono budżet na 2024 rok, a także opisaliśmy otwarcie tunelu w Kobylnicy.

W Prasowej17. zadbaliśmy również o inne tematy. Polecamy rozmowę z Dawidem Łasińskim, nauczycielem chemii w Zespole Szkół w Bolechowie, znanym również jako „Pan Belfer – nauczyciel z Internetów” na temat zagrożeń, które czyhają na dzieci i młodzież w internecie. W świątecznym numerze jest też jeszcze jeden wywiad. Jego bohaterem jest Marcin Mortka, znany pisarz bajek dla dzieci oraz książek fantasy.

W obszernym materiale na temat Dworu w Skrzynkach przedstawiliśmy, co się tam działo w minionych miesiącach. Opisaliśmy również to, co najchętniej czytaliśmy w minionym roku w powiecie poznańskim, jest także muzyczne podsumowanie roku. Dla kibiców przygotowaliśmy artykuły na temat kolarzy z Kórnika oraz o finale akcji “Pierwszy krok wioślarski”. Wracamy także pamięcią do turniejów tenisowych Powiat Poznański Open.

A to przecież nie wszystko… Zapraszamy zatem do lektury poznańskiej Gazety Wyborczej, bo to właśnie tam jest nasz dodatek. Nowy, tak jak i wcześniejsze numery Prasowej17. są dostępne także na stronie www.powiat.poznan.pl

Opublikowano: 22 grudnia 2023