Prasowa17. nr 2-3/148-149

główka Prasowej17. ukazująca logo gazety z grafiką dwójki ludzi czytających artykuły

W piątek, 29 marca, na łamach poznańskiej Gazety Wyborczej ukazał się kolejny numer Prasowej17. Tym razem podwójny, ponieważ zawiera broszurę budżetową powiatu poznańskiego. Przeczytamy w niej m.in. wywiad ze starostą poznańskim Janem Grabkowskim. – W ciągu ostatniego ćwierćwiecza często stawałem przed rozmaitymi wyborami, czasami trzeba było ryzykować. Ale też w mojej naturze leży to, by czasami iść pod prąd i sięgać po to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Wspólnymi siłami wielokrotnie to się udawało – mówi w nim starosta.

Co jeszcze znalazło się w gazecie? Jest w niej m.in. relacja z Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego. Wyróżnienie uzyskało 47 obiektów, a uroczysty finał akcji odbył się w Dworze Skrzynki w gminie Stęszew. W nowym numerze można także przeczytać o spotkaniu Jana Grabkowskiego z licealistami z II LO w Swarzędzu oraz o zbliżającej się XII edycji Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pod nazwą „Zlot Talentów”.

W Prasowej17. znajdą coś dla siebie również miłośnicy szeroko rozumianej turystyki oraz sportu. Dla tych drugich przygotowaliśmy m.in. zapowiedź startującego właśnie sezonu żużlowego. W gazecie, jak zwykle, nie brakuje również propozycji kulturalnych, które polecają nasi recenzenci. Są także życzenia świąteczne. A to przecież nie wszystko… Zapraszamy zatem do lektury poznańskiej Gazety Wyborczej, bo to właśnie tam znajdziecie nasz dodatek. Nowy, tak jak i wcześniejsze numery Prasowej17. są dostępne także na stronie www.powiat.poznan.pl

Gazeta Prasowa 17

Opublikowano: 29 marca 2024