MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Prasowa17. numer 2

główka Prasowej17. ukazująca logo gazety z grafiką dwójki ludzi czytających artykuły

W piątek, 2 kwietnia, na łamach poznańskiej Gazety Wyborczej, ukazał się kolejny tegoroczny numer Prasowej17. W nowym wydaniu piszemy m.in. o projekcie budowy Metropolitalnego Systemu Informacji Przestrzennej dla Metropolii Poznań, który właśnie uzyskał dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 14 milionów złotych, publikujemy relację z Powiatowego Dnia Sołtysa, a także wspominamy o konkursie „Poznański Lider Przedsiębiorczości”, który czeka na najlepsze firmy w regionie.

W gazecie można również znaleźć obszerny materiał na temat działalności Fundacji Leśne Dziki, która pokazuje jak w mądry sposób zagospodarować czas dzieciom, a przy tym samemu świetnie się bawić. Rozpoczęliśmy także nowy cykl tekstów pod nazwą “słynni mieszkańcy powiatu” oraz piszemy o finansowym wsparciu dla Teatru Muzycznego. Jak zwykle nie brakuje też informacji sportowych. Jedna z nich dotyczy poznańskiej Akademii Judo, w której trenują zarówno małe dzieci, jak i mistrzowie Polski.

W nowym wydaniu Prasowej17. tradycyjnie już nasi recenzenci polecają najciekawsze książki, filmy, płyty oraz gry. A to przecież nie wszystko… Zapraszamy zatem do lektury Gazety Wyborczej, bo to właśnie tam znajdziecie nasz dodatek. Nowy, tak jak i wcześniejsze numery Prasowej17. są dostępne także TUTAJ.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 2 kwietnia 2021