Radny powiatu w zespole dawnych gwiazd Lecha
Głos Wielkopolski, 18 września 2014
Oldboje Lecha Poznań są już 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski w strefie poznańskiej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W spotkaniu trzeciej rundy dawne gwiazdy Kolejorza rozgromiły występującą w klasie A Wartę Obrzycko 10:1. To pierwsza pucharowa dwucyfrówka oldbojów Lecha w tej edycji PP. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, po której oldboje Lecha prowadzili 4:0. Ostatecznie trzy bramki zdobył Jacek Dembiński, po dwa gole strzelili Sławomir Najtkowski i Marcin Drajer, a po jednym Tomasz Magdziarz, Sławomir Mizgalski i Tomasz Sangowski. W zespole Lech grał też rady powiatu Paweł Bocian.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 września 2014
Opublikowano: 18 września 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów