Rajd Eleganta z Mosiny

Za nami siódma edycja Rajdu Eleganta z Mosiny. Trasa rajdu przebiegała przez malownicze zakątki gmin Mosina i Stęszew oraz przez Wielkopolski Park Narodowy.

W czasie trwania rajdu nie zabrakło także innych „kołowych” atrakcji. Oprócz samochodowych prób sprawnościowych, które zostały przeprowadzone na terenie OSKP w Stęszewie, każdą załogę czekał przejazd drezyną. Na mecie na wszystkie załogi czekały także obiad, ognisko i pieczenie kiełbasek.

Zwycięzcami rajdu zostali Bartłomiej Kuśnierz z Martą Musiał. Drugie miejsce zajęli Wojtek i Henryka Puk, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Przemek i Karolina Osmańscy. Nagrodzeni zostali także także Bartek Kuśnierz z załogą oraz państwo Kujawa za najlepszy ubiór, nawiązujący do tytułu rajdu.

Relacja, zdjęcia oraz wyniki na stronie: www.aw.mosina.org

Opublikowano: 25 maja 2015