Red Hotki grały w Pradze

Dziewczyny z zespołu Red Hot Czili Buk zagrały na międzynarodowym turnieju piłki ręcznej plażowej w Pradze. – To była bardzo mocno obsadzona impreza. Zagrały na niej m.in. reprezentacje Węgier i Litwy do lat 18, Niemki oraz renomowana ekipa Lady Bugs – mówi Iwona Rura, kapitan drużyny z Buku. Ona i jej koleżanki w tym doborowym towarzystwie zajęły dziewiąte miejsce.

– Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany. W efekcie nie udało nam się awansować z grupy. Z późniejszymi triumfatorkami, reprezentacją Węgier do lat 18 przegrałyśmy jednak dopiero po złotej bramce w drugim secie. Wygrałyśmy za to z Lady Bugs, które później zajęły drugie miejsce w imprezie. Jak się jednak okazało na wyjście z grupy to było za mało. Kolejne doświadczenia jednak zebrałyśmy. Teraz czeka nas turniej w Płocku – dodała Iwona Rura. Przy okazji warto odnotować, że w Pradze swój debiut, i to udany, w ekipie z powiatu poznańskiego zanotowała Natalia Karasiewicz.

fot. Robert Grim Foto (Red Hot Czili Buk facebook)

Opublikowano: 25 czerwca 2018