Remis Unii w Gniewinie

piłkarze unii swarzędz

Piłkarze III-ligowej Unii Swarzędz w rundzie wiosennej jeszcze nie wygrali. W drugim spotkaniu tej części sezonu podopieczni trenera Tomasza Bekasa zremisowali na wyjeździe 1:1 ze Stolemem Gniewino. Na bramki w tym meczu trzeba było poczekać do drugiej połowy. W tej pierwszej bohaterami byli bowiem bramkarze – Arkadiusz Moczadło w ekipie gospodarzy oraz Andrzej Budnik z Unii. Ten pierwszy zanotował kilka świetnych interwencji, a golkiper ze Swarzędza zdołał nawet obrobić strzał Kamila Patelczyk z rzutu karnego.

Po przerwie gole już jednak padły. Jako pierwsi do siatki rywali trafili goście. I kiedy wydawało się, że klub z powiatu poznańskiego dowiezie zwycięstwo do końca spotkania przeciwnicy zdołali doprowadzić do wyrównania. Po tym podziale punktów Unia zajmuje siódme miejsce w tabli. Kolejny mecz swarzędzanie rozegrają w sobotę, 16 marca o godz. 16.00, a ich rywalem będą niżej notowani Błękitni Stargard. Będzie zatem okazja, aby sięgnąć po pełna pulę. Komplet wyników, aktualny terminarz oraz tabela na stronie 90minut.pl

Stolem Gniewino – Unia Swarzędz 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Patelczyk (84) – Bartosz Łuczak (56).