Samochód dla strażaków
Do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 w Poznaniu trafił nowy ciężki samochód gaśniczy – GCBA 9,5/60 (MAN TGS). – Pojazd został wyposażony m.in. w zbiornik wody o dużej pojemności, zbiornik na środek pianotwórczy, jednozakresową autopompę o dużej wydajności, działko wodno-pianowe, szybkie natarcie oraz maszt oświetleniowy – czytamy na stronie Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu. Wartość zakupu to ponad milion złotych. 400 tysięcy z tej kwoty zostało przekazane przez powiat poznański.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 17 listopada 2021
Opublikowano: 17 listopada 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
