MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Lip 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi

Śladami marzeń

logo śladami marzeń

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła świata w jednym miejscu – podczas festiwalu i targów Turystyczny Tour Salon. Od 14 do 16 lutego 2020 o swoich podróżach opowie grono 20 podróżników. Wśród nich możesz być i Ty! Chcecie, opowiedzieć o swojej podróży na fajnej podróżniczej imprezie? Przy okazji poznać wielu wspaniałych i inspirujących ludzi, wysłuchać opowieści oraz dobrze się bawić przez trzy dni w Poznaniu? Jeżeli tak to @Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń jest do tego idealnym miejscem.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największy Festiwal Podróżniczy w Wielkopolsce i jeden z najbardziej rozpoznawalnych festiwali w Polsce. Co roku przyciąga ogromne grono pasjonatów podróży, którzy podczas trzech dni trwania wydarzenia mają możliwość wysłuchania ponad 20 prelekcji i wzięcia udziału w ciekawych warsztatach. Prelegenci walczący w konkursie o Złoty Ślad o najlepszą prelekcję podróżniczą zdradzają tajniki kultur, dzielą się wiedzą, pokazują piękne zdjęcia i filmy, inspirują. W tym roku znów będą dwie kategorie konkursowe: Polska i Świat.

– Widzimy jak coraz więcej osób świadomie wybiera Polskę jako cel swoich podróży. Mamy piękny kraj, który bardzo często jest przez nas niedoceniany. Opowiadanie o Polsce jest szczególnie trudne, ponieważ większość z nas dużo wie o swoim kraju i pokazanie wyjątkowych miejsc, innej perspektywy czy ciekawych historii jest nie lada wyzwaniem, które ze świetnym rezultatem podejmują prelegenci – mówi Jaśmina Labus, organizator festiwalu.

Festiwal to jednocześnie miejsce spotkań pasjonatów podróży, idealne miejsce inspiracji, strefa warsztatów, konsultacje medyczne, spotkania z autorami książek, wieczory integracyjne oraz koncert. Organizatorzy jeszcze do końca listopada (30.11.2019) czekają na Wasze zgłoszenia do konkursu o „Złoty Ślad”. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączyć zdjęcia i przesłać na wskazany adres mailowy. Proste, łatwe i przyjemne. A to pierwsze kroki do prawdziwej przygody!

Wszystkie informacje o zgłoszeniach znajdziecie TUTAJ.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 24 listopada 2019