Spacery po zdrowie
Stowarzyszenie Roxkije Rokietnica zaprasza na cykl spacerów z kijkami – Nordic Walking. Pierwszy z nich odbędzie się 21 kwietnia w Jankowicach. – W ramach spacerów po zdrowie zapewniamy: pokaz prawidłowej techniki, porady wykwalifikowanych instruktorów dobór długości kijów, wspólny marsz na trasie ok. 5 km, a także poczęstunek oraz upominek. Jeśli nie masz kijków, też przyjdź, mamy zapasowe, które wypożyczymy i dostosujemy do wzrostu oraz doradzimy jakie kijki zakupić – zapewniają organizatorzy. Program wszystkich spacerów poniżej:
- 21.04, godzina10.00: Gmina Tarnowo Podgórne – Jankowice, parking przed pałacem
- 11.05, godzina 10.00: Gmina Czerwonak – parking przy Dziewiczej Górze
- 02.06, Gminy Buk i Stęszew – szczegóły w późniejszym terminie
- 16.06, Gminy Komorniki i Dopiewo – szczegóły w późniejszym terminie
- 23.06, Gminy Rokietnica i Suchy Las – szczegóły w późniejszym terminie
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 9 kwietnia 2024
Opublikowano: 9 kwietnia 2024
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów





