Spartakus zagra w II lidze

spartakus buk

Piłkarze ręczni UKS Spartakus Buk w przyszłym sezonie zagrają w II lidze. – To efekt wielu lat pracy przeróżnych osób, trenerów, którzy swoim zaangażowaniem, pasją i radością zarażali młodzież. Jesteśmy przekonani, że przyciągniemy mnóstwo kibiców na nasze trybuny, a i nasi młodzi zawodnicy będą wiedzieli do jakiego celu dążyć – zapewnia Grzegorz Klimczak, prezes klubu.

Bo też warto dodać, że trzon seniorskiego zespołu z Buku stanowią zawodnicy z roczników 2000, 2001 i 2002. I to im właśnie przyjdzie walczyć o II-ligowe punkty. – Będziemy konsekwentnie stawiać na swoich wychowanków – dodaje prezes, który też przypomina, że siłą zespołu jest każdy zawodnik, a siłą poszczególnego zawodnika jest jego zespół. Obecnie szczypiorniści Spartakusa trenują w bukowskiej hali po zniesieniu części obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Opublikowano: 5 czerwca 2020